Projektant Instalacji Procesowych / Chemicznych

HRK S.A.

Świdnica, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG, dla której poszukujemy osoby na stanowisko:

Projektant Instalacji Procesowych / ChemicznychMiejsce pracy: Świdnica
Oczekiwania :
  • wykształcenie wyższe technicze, preferowane kierunki inżynieria chemiczna i procesowa,
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży spożywczej, kosmetycznej lub farmaceutycznej,
  • doświadczenie w projektowaniu i realizacji instalacji procesowych w obszarach produkcyjnych,
  • umiejętność planowania i monitorowania kosztów projektu,
  • zdolności analityczne i organizacyjne,
  • wiedza z zakresu rozwoju i doskonalenia procesów produkcji,
  • bardzo dobra znajomość dokumentacji procesowej i rysunku technicznego,
  • bardzo dobra znajomość programów służących do projektowania AutoCad, Solid Works,
  • dobra znajomość obsługi Microsoft Office (w tym MS Project),
  • dobra znajomość języka angielskiego (technicznego).
Zadania :
  • rozwijanie i wrdażanie nowych technologii do procesu produkcyjnego,
  • analiza procesów i ich optymalizacja,
  • instalacja nowych urządzeń w fabryce,
  • kontakty z dostawcami,
  • tworzenie harmonogramów
  • współpraca z innymi działami
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet relokacyjny
  • pozapłacowe elementy wynagrodzenia
  • premie roczną uzależnioną od wyników pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.