Projektant instalacji gazów technicznych

Gas Engineering sp. z o.o.

41-902 Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie projektów budowlanych i wykonawczych ciśnieniowych instalacji technologicznych, w tym gazów, medycznych, gazów specjalnych i kriogenicznych, a w szczególności LNG,
  • Koordynacja projektów międzybranżowych,
  • Przygotowywanie wytycznych projektowych pod kątem konstrukcji, spełniających wymagania bhp, ppoż,
  • Sporządzanie specyfikacji materiałowych,
  • Asystowanie przy nadzorowaniu prac montażowych.

Firma oferuje:

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • Pracę nad ciekawymi projektami w zespole doświadczonych projektantów,
  • Współpracę z czołowymi koncernami gazowymi z portfela klientów firmy,
  • Dostęp do materiałów szkoleniowych, samochodów służbowych,
  • Możliwość uczestniczenia w projektach badawczo - rozwojowych,
  • Możliwość ciągłego rozwoju wiedzy, kompetencji i odpowiedzialności.

Wymagania

  • Umiejętność obsługi programów z pakietu Autodesk 2D/3D, MS Office,
  • Umiejętność projektowania instalacji gazowych,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • Zaangażowanie, inicjatywa, poczucie odpowiedzialności, samodzielność,
  • Chęć pogłębiania wiedzy,
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane :

  • Uprawnienia budowlane pełne w zakresie projektowania instalacji sanitarnych,
  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji gazów technicznych i instalacji technologicznych,
  • Obsługa oprogramowania Plant3D, Bentley OpenPlant, Power PID, Isometric Manager,
  • Znajomość dyrektywy ciśnieniowej oraz przepisów dotyczących instalacji gazów medycznych.

Prezentacja firmy

Jesteśmy specjalistyczną firmą wypełniającą od wielu lat niszę na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie