PROJEKTANT INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

WIP Projekt Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Sporządzanie projektów instalacji elektrycznych dla wszystkich etapów inwestycji,
  • Uzgadnianie, weryfikacja i opiniowanie projektów,
  • Wykonywanie ekspertyz technicznych istniejących budynków,
  • Reprezentowanie firmy wobec klientów i instytucji.

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawych projektach,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku Elektrotechnika,
  • Minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacji elektrycznych,
  • Bardzo dobra znajomość środowiska CAD, mile widziana znajomość programu Revit,
  • Samodzielność w sporządzaniu projektów instalacji elektrycznych,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Dobra organizacja pracy.

Prezentacja firmy

Firma Projektowa zajmująca się projektowaniem konstrukcji, instalacji sa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Energetyka