Projektant instalacji elektrycznych

Profen Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko projektanta instalacji elektrycznych.

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie projektów instalacji elektrycznych
  • udział w naradach koordynacyjnych
  • uzgodnienia projektów w urzędach
  • koordynacja projektów z innymi branżami
  • optymalizacja rozwiązań projektowych
  • nadzór nad pracą asystentów
  • Sprawowanie nadzorów autorskich

Wymagania

  • minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
  • uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacji elektrycznych
  • bardzo dobra znajomość środowiska CAD oraz programów branżowych
  • samodzielność w sporządzaniu projektów instalacji elektrycznych

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość oprogramowania BIM
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

PROFEN to firma branży budowlanej specjalizująca się w projektowaniu ora... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria