Projektant Instalacji Elektroenergetycznych

AWG Outosurcing Sp. z.o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W ramach rekrutacji stałej dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa (Włochy)

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

  • Prowadzenie, wykonywanie i nadzorowanie prac przy projektach instalacji elektroenergetycznych,
  • Sporządzanie zestawień materiałowych, bilansów energetycznych obiektów, dobór kabli i zabezpieczeń,
  • Wykonywanie projektów w CAD 2D, zasilenia placów budów i budowy przyłączy,
  • Koordynacja międzybranżowa oraz z zakładami energetycznymi,
  • Koordynacja biuro projektowe – budowa.
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej, przygotowywanie dokumentacji powykonawczych.

Czego oczekujemy?

  • Ukończenia studiów o specjalności elektroenergetyka i pochodne,
  • Min. 3 letniego doświadczenia w pracy na stanowisku projektanta przy inwestycjach SN
  • Udokumentowanego doświadczenia we współpracy jako projektant z zakładami energetycznymi w zakresie inwestycji/projektów SN oraz udokumentowane zakończone realizacją projekty związane z zasileniem obiektów liniami SN bądź budową/przebudową linii SN,
  • Umiejętności systematycznego i rzetelnego prowadzenia prac projektowych,
  • Sumienności i dyspozycyjności oraz dobrej organizacji pracy,
  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w grupie,
  • Znajomości oprogramowania MS Office,
  • Biegłej obsługi oprogramowania CAD.

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet medyczny.
  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego Klienta.
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV.

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AWG Sp. z o. o. z siedzibą ul. Żmigrodzka 253, 51-129 Wrocław, zwana dalej Spółką;

2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a);

3. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą udostępniane potencjalnym pracodawcom;

4. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego;

5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody;

6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

7. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne;

9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

Prezentacja firmy

Stworzyliśmy Asistnet Work Group w odpowiedzi na słabą jakość ofe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Grafika / Projektowanie