projektant - grafik odzieży dziecięcej

E PLUS M Sp. z o.o.

05-500 Piaseczno, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Wiodący producent odzieży licencyjnej z siedzibą w Starej Iwicznej k. Warszawy poszukuje

PROJEKTANTA/GRAFIKA ODZIEŻY DZIECIĘCEJ

Opis stanowiska:
• tworzenie projektów odzieży dziecięcej i niemowlęcej
• wybór tkanin i grafik do kolekcji
• prowadzenie dokumentacji projektowej
• monitoring rynku odzieżowego i analiza tendencji w modzie dziecięcej

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie kierunkowe
• praktyczna znajomość programów graficznych tj. Illustrator, Photoshop
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• znajomość branży odzieżowej, w szczególności dziecięcej
• kreatywność w zakresie tworzenia nowoczesnego wzornictwa
• bardzo dobra organizacja pracy własnej
• umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
• ciekawą prace w młodym i dynamicznym zespole
• zatrudnienie na umowę o pracę
• nowoczesne narzędzia pracy
• wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy

Praca na miejscu w firmie. Mile widziani absolwenci.

Prezentacja firmy

Firma E PLUS M jest producentem odzieży licencyjnej w Europie cen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie