Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• graficzne opracowywanie tablic drogowych, informacyjnych oraz znaków drogowych zgodnie z obowiązującymi przepisami (projektowanie i wymiarowanie)

• przygotowywanie materiałów do druku

• docelowo: obsługa plotera tnącego, maszyn cyfrowych do druku, laminatora

OFERUJEMY:

• stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku

• młody, dynamiczny zespół współpracowników

• komfortowe warunki i przyjazną atmosferę w pracy

Wymagania

• doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
• znajomość programów: Corel Draw, AutoCad
• umiejętność obsługi druku cyfrowego, laminatora, plotera tnącego (mile widziane)
• wykształcenie min. średnie

Prezentacja firmy

Jesteśmy jednym z pierwszych producentów znaków drogowych w kraju. Buduj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie