Projektant CAD, budowa maszyn, wykonywanie dokumentacji projektowej.

APVACUUM Sp. z o.o.

Suchy Las, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Projektowanie inżynierskie CAD oraz konstrukcja maszyn i urządzeń do przemysłu zgodnie z założeniami.
Wykonywanie dokumentacji technicznej wykonywanych projektów.
Nadzór nad montażem oraz modernizacją istniejących systemów.
Instalacja nowego sprzętu oraz współpraca z dostawcami na etapie budowy i instalacji końcowej.
Uzgodnienia techniczne z klientami i dostawcami.

Wymagania

Doświadczenie w samodzielnym projektowaniu (prosimy o przyniesienie na rozmowę kwalifikacyjną własnych rysunków/projektów)
Umiejętność posługiwania się oprogramowaniem CAD (Inventor), VAULT
Wykształcenie kierunkowe: budowa maszyn, materiałoznawstwo, zarządzanie projektami
Znajomość norm maszynowych i wymagań dot. dokumentacji projektowej
Znajomość zagadnień związanych z analizą ryzyka i norm bezpieczeństwa stosowanych w przemyśle
Znajomość budowy i funkcjonowania maszyn elektrycznych, mechaniki, pneumatyki i układów sterowania
Umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną (rys. techniczny i schematy elektryczne)
Prawo jazdy kat. B.
Dobra organizacja pracy własnej a także gotowość pracy w grupach projektowych.

Prezentacja firmy

Firma APVACUUM powstała w 2010 roku. W ramach swojej oferty APVACUUM: <b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
4 500PLN - 6 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia roczna
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Inżynieria