Projektant branży wodno-kanalizacyjnej

Progreg Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma Progreg Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko „Projektant branży wodno-kanalizacyjnej.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:
- Projektowanie instalacji Wod-Kan, Gaz.
- Projektowanie kanalizacji, odwodnienia dróg, przekładki gazu.
- Uzgodnienia branżowe

Oferujemy:
- Atrakcyjne zarobki zależne od posiadanych kwalifikacji,
- Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- Uprawnień budowlanych do projektowania bez ograniczeń w branży wod-kan.
- Wykształcenia wyższego technicznego o kierunku: Inżynieria środowiska
- Znajomości AutoCAD,
- Prawa jazdy kat. B
- Dyspozycyjności 5 dni w tygodniu (praca od pn-pt w pełnym wymiarze godzin)

Prezentacja firmy

ul. Dekarzy 7C
30-414 Kraków

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne