Projektant Branży Elektrycznej

ACE Instal Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • praca w zespole projektowym

  • obsługa klienta

  • wydawanie założeń międzybranżowych/koordynowanie prac projektowych

  • wykonywanie dokumentacji projektowej (wykonawcza, budowlana -
    w zakresie branży elektrycznej)

  • weryfikacja i opiniowanie dokumentacji

  • opracowanie koncepcji i wytycznych niezbędne w procesie ofertowania

Wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku elektrycznym

  • uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń

  • doświadczenie 3-4 letnie w zakresie projektowania instalacji elektrycznych, w tym mile widziane projektowanie :

    rozdzielnic SN
    transformatorów
    linii kablowych SN/nN
    rozdzielnic nN (jedno/dwuczłonowych)
    tras kablowych
    rozdzielnic potrzeb ogólnych projektowanych instalacji
    instalacji oświetlenia: awaryjnego, podstawowego, ewakuacyjnego
    instalacji uziemienia/wyrównawczej

  • znajomość aparatury głównych producentów na rynku Polskim

  • znajomość oprogramowania AutoCAD, pakiet Office (mile widziana znajomość EPLAN Electric P8 - preferowany program do projektowania

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobre umiejętności w komunikacji

  • prawo jazdy kat. B

  • zaangażowanie i dyspozycyjność

Prezentacja firmy

ACE Instal Sp zo.o. jest firmą działającą na rynku projektowania oraz wy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne