Projektant branża Hydrotechniczna

PowerChina

Wrocław / Kłodzko, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Generalny Wykonawca robót zadania inwestycyjnego pt. "Budowa suchego zbiornika przeciwpowodziowego rzeka Bystrzyca Dusznicka w miejscowości Szalejów oraz Budowa suchego zbiornika przeciwpowodziowego na potoku Duna miejscowość Krosnowice" poszukuje kandydata na stanowisko:

Projektant branży Hydrotechnicznej

Do podstawowych obowiązków min. należałoby:
- opracowanie projektów rozbiórek niewielkich obiektów inżynieryjnych,
- bieżąca weryfikacja Projektu Budowlanego i Projektów Wykonawczych,
- opracowywanie dokumentacji technologicznych
- przygotowywanie koncepcyjnych rozwiązań,
- rozwiązywanie problemów wynikających w trakcie realizacji budowy w oparciu o kontakt z nadzorem autorskim.

Wymagania

- minimum 3 lata doświadczenie na podobnym stanowisku
- uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności Konstrukcyjno-Budowlanej lub Inżynieryjnej Hydrotechnicznej
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie pożądanym atutem

Prezentacja firmy

PowerChina to jedna z największych grup budowlanych świata, która realiz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
min. 24 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Architektura