Projektant - branża gazowa

Tractebel Engineering S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za czynne projektowanie sieci i obiektów gazowych. Jest to szansa dla mniej lub bardziej doświadczonego inżyniera, aby dołączyć do organizacji, gdzie czeka wyzwanie uczestniczenia w zaawansowanych technicznie przedsięwzięciach inwestycyjnych, gdzie rola dobrego projektanta jest kluczowa.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
• Szerokie możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o doświadczenie naszej firmy,
• Uczestnictwo w ciekawych projektach, również międzynarodowych,
• Uczestnictwo w szkoleniach kierunkowych,
• Świadczenia socjalne: opieka medyczna lub karta sportowa,
• Dużą samodzielność,
• Elastyczne godziny pracy,
• Dogodną lokalizację miejsca pracy z pełną swobodą parkowania

Wymagania

• wykształcenie wyższe kierunkowe,
• posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania w specjalności instalacyjnej w za-kresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych (lub w trak-cie realizacji),
• min. 2 lata doświadczenia w projektowaniu i wykonywaniu części obliczeniowej projektów. Doświadczenie w projektowaniu sieci gazowych będzie dodatkowym atuatem.
• dobra komunikatywność oraz umiejętność pracy w grupie,
• umiejętność samodzielnego analizowania i rozwiązywania zagadnień oraz problemów technicznych,
• dobra znajomość obsługi programów branżowych (Profil Koordynator, Auto-Cad, Micro Station),
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,
• prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

TRACTEBEL ENGINEERING S.A. jest międzynarodową firmą inżynieryjno – kons... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Inżynieria, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis