Projektant Baz Danych

Asseco Poland S.A.

Kraków, małopolskie

Asseco Poland jest największą polską firmą informatyczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od ponad 20 lat tworzy zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla firm i instytucji z kluczowych sektorów gospodarki. To obecnie największa spółka informatyczna w Europie Środkowej oraz szósty producent oprogramowania w Europie. Przez dziennik "Parkiet" uznana za najlepszą spółkę roku 2014 z indeksu WIG20.

Grupa Asseco działa w 54 krajach. Zatrudnia ponad 20 000 osób. Tworzy techonologie, które wspierają funkcjonowanie, a także rozwój ponad 100 000 firm i organizacji. Działając na międzynarodowych rynkach, Asseco zbiera wszechstronne doświadczenia, które tworzą know-how wszystkich firm z Grupy. Synergia tych kompetencji stanowi wartość dodaną dla klientów firmy, którzy otrzymują produkty najwyższej jakości.

Miejsce pracy: Kraków

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko Projektant Baz Danych. Zapraszamy do zapoznania się z zadaniami oraz wymaganiami na tym stanowisku:

Główne zadania:

  • Realizowanie prac projektowo-programistycznych w projektach informatycznych związanych z budową hurtowni danych i innych systemów głównie dla instytucji finansowych
  • Tworzenie projektu technicznego
  • Prace programistyczne
  • Optymalizacja niewydajnych obszarów realizowanego rozwiązania

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Informatyka, Automatyka i Robotyka, Telekomunikacja, Elektronika)
  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Programisty/Projektanta baz danych
  • Konieczna znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na zrozumienie angielskiej dokumentacji technicznej
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • Znajomość SQL, PL/SQL i zagadnień związanych z relacyjnymi bazami ORACLE
  • Doświadczenie w zakresie projektowania i implementacji oprogramowania z wykorzystaniem relacyjnych baz danych
  • Doświadczenie w realizowaniu rozwiązań związanych z hurtownią danych oraz wymagających optymalizacji wydajnościowej w bazach ORACLE
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w zakresie realizacji powierzonych zadań

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zakresie posługiwania się przynajmniej jednym z narzędzi ETL: Oracle Warehouse Builder, Informatica Power Center, Pentaho Data Intergration, IBM DataStage oraz systemów raportowych Oracle BI, IBM Cognos, SAP Bussines Objects
  • Znajomość zagadnień związanych z koncepcjami hurtowni danych (Kimball, Inmonn)
  • Doświadczenie w użyciu narzędzia Enterprise Architect
  • Podstawowa wiedza w zakresie wersjonowania kodu z wykorzystaniem SVN

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z czołowych firm branży IT w Europie
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia merytoryczne i językowe, prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe, program ubezpieczeń grupowych)
  • Komfortowe warunki pracy i przyjazną atmosferę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.