Projektant autorskich stoisk targowych i konferencyjnych

Extend Vision Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Extend Vision,
czołowy oferent rozwiązań reklamy wystawienniczej w Polsce
poszukuje osoby na stanowisko:

GRAFIK w programie 3DS MAX

Oczekujemy:
- nieszablonowego podejścia do kreacji przestrzeni
- doskonałej znajomości programów graficznych:
· Autodesk 3ds Max + V-Ray
· Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign
- minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (projektowanie 3d)
- dużej kreatywności
- pełnej dyspozycyjności

Oferujemy:
- pracę na pełny etat w Krakowie
- pełną wyzwań, ale stabilną pracę z wynagrodzeniem adekwatnym do jej efektów
- uczestnictwo w świecie wielkiej reklamy

Aplikacje kandydatów prosimy nadsyłać wraz z dwoma przykładami zrealizowanych najlepszych prac w 3D (waga do 3 MB) z podaniem czasu ich wykonania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Profil działalności firmy Extend Vision sp. z o.o. to obsługa w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie