Projektant Automatyk AKPiA

Vigran Sp. z o.o.

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Vigran Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Dobór rozwiązań technicznych (automatyka, elektryka);
  • Projektowanie systemów sterowania automatyką przemysłową;
  • Projektowanie tras kablowych;
  • Projektowanie szaf sterowniczych i zasilających;
  • Projektowanie obwodów sterowania;
  • Współpraca przy tworzeniu ofert przetargowych.

Osoba ubiegająca się na powyższe stanowisko winna spełniać następujące warunki:

  • Wykształcenie: wyższe techniczne – (preferowane z zakresu automatyki – elektryczny/mechaniczny, elektrotechnika lub pokrewne);
  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu automatyki przemysłowej;
  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu elektrotechniki;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i elektrycznej;
  • Znajomość oprogramowania typu CAD (np. AutoCAD, ZWCAD, Eplan Electric P8, WSCAD);
  • Komunikatywność i sumienność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Dodatkowe atuty: uprawnienia SEP, znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Firma oferuje:

  • Możliwość pracy w dynamicznym zespole inżynierskim;
  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego;
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach zawodowych i zdobycia dodatkowych uprawnień;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, pełne świadczenia ZUS.

Wszystkich zainteresowanych w tym także absolwentów, prosimy o składanie podania i CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prosimy o poważne oferty zgodne z wymaganiami.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma Vigran rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku.<br/>Jesteś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inżynieria