Opis stanowiska pracy

JB Realty Investments Sp. z o.o. Sp. Komandytowa poszukuje architekta na stanowisko:

Projektant - asystent

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

• udział w opracowywaniu koncepcji projektowych, projektów budowlanych i wykonawczych w sposób zgodny z wymaganiami ustawy Prawo budowlane i zasadami wiedzy technicznej;

Wymagania:

• wykształcenie kierunkowe: architekt;

• minimum 2-letnie doświadczenie przy sporządzaniu projektów budowlanych i wykonawczych;

• biegła znajomość programu AutoCad oraz pakietu MS Office;

• znajomość programów wspomagających projektowanie w środowisku AutoCad lub modelowanie 3D będzie dodatkowym atutem;

• dobra znajomość procesu inwestycyjnego, warunków technicznych i przepisów prawa budowlanego;

• wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie w wykonywaną pracę;

• umiejętność utrzymywania dynamicznego tempa pracy;

• sumienność, skrupulatność, dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań, dbałość o szczegóły, odpowiedzialność oraz terminowość.

Oferujemy:

• interesującą i odpowiedzialną pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie;

• niezbędne narzędzia pracy;

• umowę o pracę i atrakcyjne, zgodne z kwalifikacjami wynagrodzenie;

• pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie: listu motywacyjnego, CV wraz ze zdjęciem i portfolio (lub link do portfolio).

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).”

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Prezentacja firmy

JBRI jest stabilną krakowską firmą, posiadającą m.in. prężnie rozwijają... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura