Projektant/Asystent Projektanta w Biurze Projektów Sieci Światłowodowych

Up-Telecom Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Opis zadań na w/w stanowisku:
• Przygotowywanie rysunków i zestawień do projektów sieci światłowodowych stacyjnych i linowych
• Składanie całości dokumentacji projektowej (projekty budowlane, wykonawcze, specyfikacje techniczne, kosztorysy itp.)
• Uczestnictwo w wizjach lokalnych
• Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi zaangażowanymi w proces przygotowania i realizacji projektów dotyczących budowy sieci światłowodowych

Oferujemy:
• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• zatrudnienie o umowę o pracę
• zapewniamy szkolenia i rozwój zawodowy;

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów:
• wykształcenie minimum średnie
• dobra znajomość programów środowiska CAD
• bardzo dobra znajomość MS Office, w tym bardzo dobra znajomość MS Excel
• znajomość zagadnień z obszaru obsługi paszportyzacji telekomunikacji oraz doświadczenie w projektach sieci FTTx będzie dodatkowym atutem
• dobra organizacja pracy, w tym dobre planowanie czasu pracy, dbałość o szczegóły, systematyczność
• umiejętność wyznaczania priorytetów na podstawie bieżącego harmonogramu zadań
• zdolność analitycznego myślenia
• komunikatywność i asertywność
• umiejętność pracy w zespole, samodzielność
• praca pod presją czasu
• Prawo jazdy kat. B z doświadczaniem w praktyce

Prezentacja firmy

Firma Up-Telecom Sp. z o.o. powstała w 1994 roku. Siedziba Spółki mieści... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis