Projektant / Asystent Projektanta systemów telekomunikacyjnych (konstrukcje stalowe)

Anteo Poland Sp. z o.o. Sp. k.

Ruda Śląska, śląskie

Opis stanowiska pracy

Anteo Poland Sp. z o.o. jest firmą prężnie działającą od 2007 roku na rynku polskim, brytyjskim oraz irlandzkim w branży telekomunikacyjnej. Obecnie w związku z ekspansją na rynek niemiecki poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

  • Tworzenie rysunków technologicznych rozbudów stacji bazowych telefonii komórkowej;
  • Tworzenie rysunków konstrukcyjnych elementów wsporczych dla rozwiązań telekomunikacyjnych;
  • Przeprowadzanie obliczeń statycznych dla nowoprojektowanych oraz istniejących konstrukcji wsporczych systemów antenowych;

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju (praktyka do uprawnień budowlanych) oraz zdobycia doświadczenia zawodowego na rynkach zagranicznych;
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i wydajności pracy, przy dobrych wynikach b. atrakcyjne,
  • Możliwość udziału w programie MultiSport;
  • Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole;

Wymagania:

  • Absolwent Budownictwa lub student ostatniego roku (min. wymagana dyspozycyjność: 2-3 dni tygodniowo w pełnym wymiarze godzin, samodzielny pracownik po wdrożeniu może wykonywać także pracę w domu i być z niej dodatkowo rozliczanym);
  • Bardzo dobra znajomość AutoCADa – warunek konieczny;
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność zarówno analizy jak i sporządzania dokumentacji technicznej, schematów etc.;
  • Umiejętność wykonywania obliczeń wytrzymałościowych konstrukcji będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego.

Prosimy o dopisanie do przesyłanych aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.

Prezentacja firmy

Firma Anteo Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Inżynieria