PROJEKTANT/ Asystent Projektanta instalacji

Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.

Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Nasz Klient, Firma działająca w branży wentylacji i klimatyzacji oraz odpylania, zajmująca się projektowaniem i wykonawstwem instalacji, poszukuje kandydata do działu projektowego na w/w stanowisko.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (wentylacja, klimatyzacja, odpylanie)
  • Znajomość obsługi programu AutoCad , Ventpack, pakietu MS Office,
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w projektowaniu instalacji.
  • Uprawnienia projektowe będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia praktyki do uprawnień budowlanych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Współpracę z doświadczoną kadrą w miłej i przyjaznej atmosferze
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Narzędzia służbowe umożliwiające realizację zadań
  • Pracę w klimatyzowanych biurach

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Grupa Most Wanted! od 1998r. jest liderem w zakresie rekrutacji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis