Projektant/Architekt Systemów - Technologie Integracyjne

NBC Sp. z o.o.

Zabrze, śląskie

NBC is an innovative company specializing in outsourcing of IT staff. We currently employ nearly 400 specialists in Poland. Our employees participate in business and design innovations in banking, shared service centers, industry and big IT companies.

Miejsce pracy: Zabrze

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Projektowanie modeli architektury rozwiązań dopasowanych do wymagań klientów
  • Identyfikowanie wymagań dotyczących środowiska IT oraz dobieranie technologii z obszaru technologii integracyjnych i szynowych (ESB)
  • Optymalizowanie projektu technicznego rozwiązania
  • Sprawowanie nadzoru merytorycznego oraz weryfikacja kompletności i spójności architektury rozwiązania
  • Zapewnianie spełnienia oczekiwanego poziomu stabilności, bezpieczeństwa, wydajności i ergonomii projektowanego systemu
  • Tworzenie wytycznych dla testów
  • Wspieranie procesów sprzedażowych (pre-sales) w zakresie tworzenia koncepcji realizacji systemu

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w zakresie różnych technologii IT stanowiących elementy architektury systemów informatycznych
  • Doświadczenie w roli projektanta i/lub architekta systemów informatycznych i udział w min. 2 projektach związanych z tworzeniem rozwiązań technologii integracyjnych i szynowych (ESB)
  • Bardzo dobra znajomość szyn i technologii integracyjnych w zakresie projektowania i zarządzania - w szczególności WebMethods
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiającą komunikację

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość innych technologii bazodanowych - Oracle Service Bus/Weblogic, IBM Websphere i innych Open Source będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Udział w ciekawych projektach w sektorze Public
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę na samodzielnym stanowisku dającą wiele możliwości realizacji własnych pomysłów i rozwoju umiejętności
  • Dostęp do najnowszych technologii IT
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Stabilną, długofalową współpracę

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.