Projektant / Architekt / Inżynier

Fabryka Dekoracji.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do naszego działu projektowego młodych, zdolnych projektantów/inżynierów/architektów. Lubisz rozwiązywać problemy techniczne? Zawsze interesowały Cię najnowsze technologie i rozwiązania materiałowe? Nudziło Cię przerysowywanie schematów i detali? Wolisz tworzyć rozwiązania indywidualnie bez "kopiuj wklej"? Dołącz do naszego zespołu.

Poszukujemy osoby o analitycznym umyśle, potrafiącej odnaleźć się w nowoczesnych rozwiązaniach materiałowych, tworzącej dokumentację techniczną, wykonawczą i warsztatową.

Wymagania:

Wymagania:

  • znajomość programu Autocad

  •  znajomość pakietu Microsoft Office

  •  prawo jazdy kat.B

  •  znajomość innego programu 3D będzie dodatkowym atutem (preferowany Sketchup lub 3DS MAX)

Oferujemy:

  • Udział w różnorodnych i rozwijających projektach
  • Możliwość zdobycia unikalnego know-how

Prosimy przesyłać CV i list motywacyjny poprzez przycisk "Aplikuj".

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:  "Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest FABRYKA DEKORACJI Marcin Pietuch, Iul.Długa 43/5 , 31-147 Kraków, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji FABRYKA DEKORACJI . Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO."

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Fabryka Dekoracji - od 1995 roku zajmujemy się kompleksowym projektowan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inżynieria, Praca Inne