Opis stanowiska pracy

Do obowiązków należeć będzie:

§  samodzielna realizacja prac projektowych zgodnie z założeniami (pod nadzorem lidera zespołu)

§  ciągły rozwój kompetencji w oparciu o autorski program rozwoju kompetencji, opracowany przez Rivet Group.

§  poszukiwanie usprawnień w codziennej pracy i proponowanie zmian.

§  współtworzenie wizerunku marki na rynku.

§  dzielenie się wiedzą w ramach zespołu.

Wymagania

§  wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Informatyka

§  2 letnie doświadczenie przy zbieraniu wymagań oraz projektowaniu systemów opartych o MS Sharepoint (mile widziane)

§  roczne doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta i/lub programisty ASP.NET (wymagane)

§  znajomości platformy MS Sharepoint (wymagane)

§  znajomości technologii .NET Framework 3.5/4.0 i ASP 2.0 (wymagane)

§  znajomości środowiska Visual Studio (wymagane)

§  znajomości rozwiązań MS SQL

§  programowania w powyższych technologiach

§  testowania w powyższych technologiach

§  co najmniej komunikatywny poziom języka angielskiego.

§  gotowości do wyjazdów

Prezentacja firmy

Rivet Group jest energicznie rozwijającą się marką na rynku IT. Na co dz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Inne