Projektant akustyki architektonicznej/systemów elektroakustycznych i multimedialnych

Pracownia Akustyczna Kozłowski Sp. j.

52-014 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Pracownia Akustyczna – wrocławskie biuro projektowe działające głównie w branżach systemów elektroakustycznych, technologii estradowej, akustyki architektonicznej (akustyki wnętrz, ochrony przeciwdźwiękowej) poszukuje pracowników na następujące stanowiska:
• projektant akustyki architektonicznej (ochrona przeciwdźwiękowa, akustyka wnętrz),
• projektant systemów elektroakustycznych i multimedialnych.

Zakres obowiązków:
• uczestniczenie w zleceniach (projektach, pomiarach akustycznych, audytach, nadzorach) realizowanych przez Pracownię Akustyczną w zakresie odpowiadającym stanowisku i doświadczeniu, obsługa merytoryczna i formalna zleceń,
• wspieranie innych projektantów w realizowaniu prowadzonych przez nich zleceń,
• w miarę rozwoju, nabywania umiejętności i doświadczenia, samodzielne realizowanie zleceń w zakresie swojej dziedziny oraz kierowanie tematami,
• opracowywanie dokumentacji i elementów dokumentacji projektowej, tekstów i specyfikacji technicznych, schematów oraz rysunków technicznych,
• reprezentowanie firmy w kontaktach z kontrahentami, wyjazdy na narady projektowe, nadzory prac budowlanych.

Oferta:
• stabilna, interesująca i rozwijająca praca przy prestiżowych zleceniach, w doświadczonym zespole,
• praca na cały etat,
• umowa o pracę (pierwsza na okres próbny),
• wynagrodzenie odpowiadające wykonywanej pracy,
• samodzielne stanowisko pracy z niezbędnym sprzętem elektronicznym,
• dostęp do specjalistycznego oprogramowania,
• telefon komórkowy do dyspozycji,
• ważny udział w kształtowaniu wizerunku firmy i jej rozwoju.

Wymagania

Wykształcenie/doświadczenie:
• wykształcenie wyższe – kierunek lub specjalność związana z działalnością firmy (np. akustyka, inżynieria dźwięku, wibroakustyka),
• doświadczenie na podobnym do oferowanego stanowisku,
• praktyka w projektowaniu akustycznym, pomiarach akustycznych, realizacji dźwięku.
Umiejętności:
• umiejętność pracy z rysunkami architektonicznymi, dokumentacją techniczną, normami,
• znajomość zagadnień akustycznych i elektroakustycznych, umiejętność zastosowania wiedzy teoretycznej w praktyce, umiejętność operowania wzorami matematycznymi.
• znajomość programów AutoCAD, EASE w stopniu ponadpodstawowym,
• dobra znajomość obsługi programów biurowych (Excel, Word, Outlook),
• znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średnio zaawansowanym, pozwalającym na swobodną komunikację ustną i pisemną oraz czytanie anglojęzycznej dokumentacji technicznej,
• umiejętność redagowania poprawnych tekstów w języku polskim,
• prawo jazdy kat. B,
• mile widziana znajomość programu MS Visio,
• mile widziana znajomość innych programów do analiz, obliczeń i symulacji akustycznych,
• mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Cechy:
• potrzeba pogłębiania wiedzy i nabywania nowych umiejętności,
• zdolność elastycznej pracy w zespole, zarówno na pozycji lidera zespołu, jak i członka zespołu,
• obowiązkowość, zorganizowanie, terminowość i odpowiedzialność,
• zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
• zdolność dopasowania do procedur i standardów pracy w przedsiębiorstwie,
• wysoka kultura osobista.

Zainteresowanych i spełniających wymagania kandydatów, a przede wszystkim pasjonatów akustyki, zapraszamy do zapoznania się z działalnością firmy na stronie http://www.akustyczna.pl/ i przesłania swojego cv oraz listu motywacyjnego na adres rekrutacja[at]akustyczna.pl.

Prosimy o wstępne sprecyzowanie swoich oczekiwań finansowych, wskazanie stanowiska, na które składana jest aplikacja oraz dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami".

Prezentacja firmy

Pracownia Akustyczna – wrocławskie biuro projektowe działające głównie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria