Projekt świąteczno noworoczny

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Belgia

Zakres obowiązków:

- prace na zmywaku,

- prace dla pokojówek i sprzątaczek

 Dyspozycyjność w okresie świąteczno-noworocznym  20.12 – 04.01.15 r.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy w hotelu i na zmywaku,

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny!! ),

- aktualna legitymacja studencka,

- dyspozycyjność w okresie świąteczno-noworocznym 20.12 – 04.01.15 r.

Oferujemy:

- Zakwaterowanie(gratis), Ubezpieczenie(gratis), - Opiekę polskiego koordynatora.

- 8,5 euro netto/h

Forma kontaktu:

Wszystkie zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV w języku angielskim oraz dołączenie skanu legitymacji studenckiej.