Projekt Manager / Inżynier Produkcji

Progresso HR Sp. z o.o.

Kalisz, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukuje osoby na stanowisko:

Projekt Manager / Inż. Produkcji

Miejsce pracy: Kalisz

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wprowadzanie nowych projektów wyrobów i procesów technologicznych, koordynowanie przyszłych zmian produktów i procesów.

Obowiązki:

  • Planowanie i nadzór procesu produkcyjnego pod kątem nowych produktów
  • optymalizacja produkcji,
  • wdrażanie nowych technologii i produktów,
  • nadzór technologiczny nad produktem w procesie,

Wymagania

  • wyższe wykształcenie techniczne ( inżynieria maszynowa lub pokrewne)
  • wymagane doświadczenie minimum 3 lata na podobnym stanowisku
  • znajomość programów CAD,
  • podstawowa znajomość programowania obrabiarek
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy zespołowej
  • komunikatywność, inicjatywa

Mile widziane:

znajomość systemu Lean Manufacturing

Oferujemy:

  • Stabilne długotrwałe zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Prezentacja firmy

PROGRESSO jest Agencją Pośrednictwa Pracy. <br/>Specjalizujemy się w r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji