Ekoenergetyka – Polska S.A.
Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury szybkiego ładowania wysokiej mocy dla samochodów i autobusów elektrycznych. Jesteśmy firmą technologiczną, a nasze innowacyjne projekty B+R rozwijają elektromobilność w skali globalnej. Unikalne know-how tworzone przez naszych pracowników pozwala nam zmieniać oblicze komunikacji wprowadzając zeroemisyjny transport do miast na całym świecie. Byliśmy prekursorami rynku emobility, a teraz dzięki zdobytemu doświadczeniu - osiągamy technologiczne przywództwo w światowym megatrendzie jakim jest E-MOBILITY :)

Chcesz być częścią eRewolucji? Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko:

Project Manager

Miejsce pracy: Zielona Góra

Główne zadania:

  • Opracowywanie planu realizacji projektu,
  • Nadzór nad pracami wdrożeniowymi, uruchomień i testów u klienta,
  • Koordynacja prac podwykonawców,
  • Bieżąca komunikacja z klientem na etapie realizacji projektu,
  • Spotkania organizacyjne i techniczne z klientami.

Profil kandydata:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane w zakresie elektrotechniki)
  • Zmysł techniczny w połączeniu z inicjatywą w poszukiwaniu rozwiązań,
  • Umiejętność planowania, systematyczność oraz dobra organizacja pracy,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • Gotowość do pracy w delegacji przy realizacji projektów na terenie Polski, jak i za granicą,
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu,
  • Nastawienie na realizacje celów,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne umożliwiające efektywną współpracę na każdym szczeblu zespołu, zdolności liderskie.
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnej, prężnie rozwijającej się firmie w branży elektromobilności,
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze na okres próbny/następnie na czas nieokreślony,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego wykształcenia i umiejętności,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i awansu,
  • Płaską strukturę organizacyjną (nie jesteśmy korporacją!),
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w projektach międzynarodowych,
  • Narzędzia niezbędne do realizacji celów zawodowych,
  • Kartę Multisport oraz inne benefity,
  • Przyjazne środowisko pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".