Klient infoPraca.pl

• Wykształcenie wyższe

• Co najmniej 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

• Dobra organizacja pracy

• Doskonałe zdolności komunikacyjne i negocjacyjne

• Dodatkowym atutem będą certyfikaty PMI, PRINCE2

Oferujemy:

• Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Opiekę medyczną i pakiet socjalny

• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

• Udział w ciekawych i ambitnych projektach

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie w aplikacji CV i listu motywacyjnego.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie na potrzeby rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997, Dz.U.133, Poz.883.

Project Manager

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego klienta: międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji w branży finansowej poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

• Przygotowanie organizacyjne i nadzór nad realizacją projektów

• Analiza wymagań i tworzenie koncepcji rozwiązań

• Ustalanie i monitorowanie zasobów dedykowanych do projektów

• Współpraca z Kierownikami Projektów po stronie IT

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.