Opis stanowiska pracy

• zarządzanie projektami budowlanymi
• studium wykonalności projektu i przygotowanie programu działania
• przygotowywanie budżetów projektów
• przygotowywanie przetargów związanych z realizacją projektów
• negocjowanie umów z architektami, projektantami i wykonawcami w celu uzyskania najlepszej ceny, warunków oraz terminów
• zarządzanie procesem projektowania, a następnie wykonywania prac budowlanych
• zarządzanie niezbędnymi umowami z Urzędem Miasta w celu uzyskania wymaganych pozwoleń i decyzji
• wyszukiwanie i wybór lokalnych firm budowlanych
• rozwiązywanie problemów pojawiających się w trakcie wykonywania prac
• koordynacja procesu projektowania, budowy i zakończenia budowy
• kontrola nad terminowością i osiąganiem poszczególnych etapów prac
• zarządzanie budżetem inwestycji
• ostateczne zamknięcie projektu pod względem finansowym oraz formalnoprawnym
• raportowanie postępów prac

Wymagania

• wykształcenie o specjalności magister inżynier budownictwa
• minimum 15 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
• bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
• dobra znajomość MS Project, AutoCAD
• dodatkowym atutem będą uprawnienia budowlane wykonawcze

Oferujemy:
• stabilną pracę w firmie prowadzącej inwestycje w Polsce i zagranicą
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość rozwoju zawodowego w środowisku spółki oraz w powiązanych z nią firmach architektonicznej oraz wykonawczej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny w języku polskim oraz angielskim.

Prezentacja firmy

Corra Investments Sp. z o.o. świadczy wachlarz usług związanych z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Ponad 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie