Project Manager

KORONA Candles Sp. z o.o. to nie tylko jeden z największych producentów świec na świecie. To przede wszystkim ludzie z pasją, posiadający wiedzę i doświadczenie umożliwiające im oraz firmie ciągły rozwój. W 2018 roku staliśmy się członkiem międzynarodowej grupy Gala Candles Group, która posiada swoje fabryki w Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych. Naszymi klientami są największe sieci handlowe na świecie.

Praca z nami to rozwój w międzynarodowym środowisku, kontakty z przedstawicielami najbardziej znaczących kanałów dystrybucji na świecie. Cenimy indywidualność, optymizm, samodzielność, pasję do poszukiwania nowych rozwiązań.

Dołącz do naszego zespołu jeśli wspólnie z nami chcesz rozwijać jedne z najciekawszych kategorii jakimi są świece oraz inne artykuły z segmentu dekoracji wnętrz.

Obowiązki:

  • Organizacja, koordynacja i nadzorowanie działań związanych z projektowaniem produktu zgodnego z wymaganiami klientów.
  • Utrzymywanie systematycznych kontaktów z klientami w kwestiach dotyczących nowych oraz zmodyfikowanych produktów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Minimum 3 – letnie doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej w dziale projektowania, handlowym lub zakupów.
  • Kreatywność, inicjatywa w działaniu, doskonała organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w stabilnej firmie.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.