Orienta Polska Sp. z o.o.
Certyfikat agencji zatrudnienia nr 13347.
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Project Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
- Koordynacja realizowanych projektów
- Kontrolowanie postępów projektu
- Przygotowywanie budżetu przeznaczonego na realizację projektu
- Zarządzanie ryzykiem projektu
- Raportowanie o postępach projektu zarządowi firmy
- Zarządzanie i wspieranie zespołu, delegowanie obowiązków

Oferujemy:
- Pracę w oparciu o umowę o pracę
- Pracę w doświadczonym zespole
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe
- Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Umiejętność organizacji pracy
- Umiejętność pracy w zespole

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.