Antal Engineering & Operations
Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Project Manager

Miejsce pracy: Stargard Szczeciński

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za wszystkie procesy związane z koordynowanym projektem: produkcję, inżynierię, logistykę, jakość, łańcuch dostaw,
  • Zarządzanie multidyscyplinarnym zespołem zorientowane na podniesienie jakości i wydajności pracy poprzez odpowiednie planowanie, wyznaczanie celów, delegowanie zadań, motywowanie pracowników,
  • Optymalizacja procesu produkcji, dbałość o wydajność podległej jednostki produkcyjnej, monitoring oraz podejmowanie działań korygujących,
  • Planowanie budżetu podległej jednostki produkcyjnej oraz jego realizacja,
  • Odpowiedzialność za spełnienie wymagań klienta w zakresie terminowości, jakości, ilości oraz kosztów wyrobu,
  • Raportowanie do Dyrektora zakładu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w koordynowaniu projektów w firmie produkcyjnej, mile widziane doświadczenie w branży automotive, elektronicznej, elektrycznej, maszynowej,
  • Praktyczna znajomość metodologii i narzędzi zarzadzania procesami i jakością produkcji,
  • Praktyczna znajomość systemów ERP,
  • Język angielski na poziomie bardzo dobrym,
  • Otwartość na zmiany, elastyczność, samodzielność w podejmowaniu decyzji, orientacja na wynik, umiejętność efektywnego zarządzania zespołem.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl