Żabka Polska Sp. z o.o.
To my, Żabka Polska! Tworzymy sieć sklepów, które codziennie ułatwiają życie milionom Polaków. To ogromne przedsięwzięcie, szczególnie, że mamy apetyt na dalszy rozwój i innowacyjne rozwiązania. U nas weźmiesz udział w nowatorskich projektach, rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz doświadczenie w firmie, która z rozmachem wkracza w epokę digitalu!

Project Manager

Miejsce pracy: Poznań

Twoje zadania:

  • realizacja projektów w określonym zakresie, czasie i budżecie
  • przygotowywanie, planowanie, prowadzenie oraz rozliczanie projektów
  • opracowanie karty, planu projektu oraz kontrolę harmonogramu
  • stała współpracę z osobami / dostawcami zaangażowanymi w projekcie
  • monitoring stanu i egzekwowanie realizacji zadań
  • zarządzanie zespołem, zakresem, ryzykiem, dostawcami i jakością
  • raportowanie i opracowywanie sprawozdań
  • kierowanie jednym lub kilkoma projektami

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia w zarządzaniu projektami IT oraz doświadczenia związanego z dziedzinami/metodykami wykorzystywanymi w prowadzeniu projektów
  • certyfikatów AGILE, PRINCE2, etc.
  • kreatywności w rozwiązywaniu problemów
  • umiejętności pracy w zespole i szybkiego podejmowani decyzji
  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych oraz znajomość technik prezentacji
  • doskonałych umiejętności organizacyjnych (organizowanie zarówno pracy własnej, jak i całego zespołu projektowego)
  • nastawienia na spełnianie celów stawianych przez klienta projektu
  • biegłej znajomości MS Office, w tym również MS Project oraz obsługa Bizagi, Confluence, JIRA
  • umiejętności komunikowania się w języku angielskim

Oferujemy:

  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".