Opis stanowiska pracy

• przygotowanie i realizacja projektów w powierzonych obszarach zgodnie z wybraną metodologią (obszary IT, inwestycji oraz produkcji),
• prowadzenie projektów i zmian w systemach biznesowych,
• nadzór nad terminowością realizacji projektu,
• optymalizacja procesów w danym projekcie,
• ścisła współpraca z działami uczestniczącymi w realizacji projektu,
• raportowanie do zarządu.

Wymagania

• minimum 3 – letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami – preferowane doświadczenie w branży IT lub produkcji,
• certyfikat PMP lub Prince 2,
• doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP,
• znajomość zagadnień Lean Manufacturing będzie dodatkowym atutem,
• wykształcenie wyższe – preferowane informatyczne,
• minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• zorientowanie na osiąganie założonych celów,
• umiejętność wdrażania zmian organizacyjnych,
• samodzielność oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy,
• gotowość do wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B).

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management