Transition Technologies S.A.
Jesteśmy firmą o całkowicie polskim kapitale, jednym z największych w kraju producentem i integratorem oprogramowania. Swoje produkty i usługi kierujemy głównie do kręgu odbiorców przemysłowych, sektora energii i gazu oraz automatyki przemysłowej w Polsce i na świecie. Zatrudniamy ponad 600 osób w ośmiu oddziałach w Polsce: w Warszawie, Wrocławiu, Ostrowie Wielkopolskim, Łodzi, Lublinie, Koszalinie, Kielcach i Białymstoku, a także za granicą: na Ukrainie, w Niemczech oraz USA.

Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: inżynierowie, automatycy, informatycy, testerzy, programiści Java, C++, C#, .NET, iOS, eksperci Oracle i managerowie IT. Tworzymy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań, chętnie podnosimy swoje kwalifikacje i poszukujemy nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Dołącz do nas jako:

Project Manager

Miejsce pracy: Łódź

Oferujemy:

• Elastyczne formy zatrudnienia i godziny pracy (m.in.praca zdalna)

• Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych w szerokim zakresie

• Praca przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii

• Ciekawa i pełna wyzwań praca w dynamicznie rozwijającej się Spółce Grupy Kapitałowej

• Spotkania integracyjne, konkursy wewnątrzfirmowe, ciekawe pakiety benefitów

• Stabilność zatrudnienia i przyjazna atmosfera pracy

Wymagania:

• Tytuł magistra lub inżyniera studiów kierunków informatycznych, zarządzania lub pokrewnych

• Co najmniej 5 lat doświadczenia w obszarze biznesu - nastawienie na zrozumienie potrzeb biznesowych organizacji oraz skuteczne wspieranie ich realizacji

• Co najmniej 3 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów IT

• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikacyjne

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1/C2)

• Doświadczenie w organizacji i zarządzaniu zespołem rozproszonym

• Doświadczenie w realizacji projektów z wykorzystaniem kaskadowych i zwinnych metodyk

• Certyfikacja PMP/Scrum będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

• Analiza i ocena wstępnych wymagań projektowych w zakresie: wdrażania, ROI, ryzyka

• Stworzenie planu projektu z uwzględnieniem: celów, zasobów kosztów, struktury projektu, zarządzania zmianą w organizacji współpraca ze Sponsorem Projektu

• Podział projektu na projekty cząstkowe, ocena dostawców, określanie zakresu obowiązków pracowników, rekrutacja oraz zarządzanie zespołem

• Nakreślenie strategii marketingowej projektu, zapewnienie ogólnego dostępu do informacji projektowych, włączanie Sponsora Projektu w zarządzanie relacjami

• Ustanowienie stosownych procedur implementacji oraz zarządzania jakością. Odpowiedzialność za przestrzegania danych procedur

• Monitorowanie oraz kontrolowania pracy zespołu projektowego oraz dostawców zewnętrznych

• Zarządzanie zmianą - definiowanie i wyjaśnienia wszelkich odchyleń od planu projektu. Raportowanie zgodnie z planem projektu i wdrożenie koniecznych działań korygujących

• Zarządzanie ryzykiem - monitorowanie ryzyk oraz wdrażanie skutecznych działań naprawczych

• Tworzenie raportów projektowych (czas, koszty, funkcjonalność, praca zespołowa, osiąganie celów itd.) oraz dokumentacji zawierającej sugestie zespołu dotyczące realizacji projektu

U NAS SPOTKASZ SIĘ Z
Transition Technologies S.A. Transition Technologies S.A.