Project Manager

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1087733

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producent sprzętu laboratoryjnego, poszukujemy osoby na stanowisko Project Managera.

Poszukujemy Kandydatów z Krakowa lub chętnych do relokacji. Wymagamy znajomości środowiska pracy w laboratorium farmaceutycznym oraz doświadczenia w zarządzaniu projektami. Konieczna jest znajomość języka angielskiego na poziomie C1, atutem będzie język węgierski lub czeski.

Kluczowe obowiązki: zarządzanie projektami na terenie Europy Wschodniej, oraz wsparcie pracowników po stronie klienta.

Oferujemy: możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku, atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet szkoleń.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy