Neomesse Sp. z o.o. sp.k.
Neomesse Sp. z o.o. sp.k. Neomesse Sp. z o.o. sp.k. Neomesse Sp. z o.o. sp.k.
Firma NEOMESSE marketingiem wystawienniczym zajmuje się już blisko 16 lat. Nasze stoiska rozstawiamy w Polsce jak i zagranicą. Jesteśmy jedną z największych firm w branży wystawienniczej. Podstawą sukcesu naszej firmy jest młody, ambitny i dynamiczny zespół pracowników.
W związku z szybkim rozwojem, poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Project Manager

Miejsce pracy: Kraków

Neomesse jest wiodącym leaderem w marketingu wystawienniczym. Kreujemy kompleksowe systemy wystawiennicze zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami naszych klientów, w oparciu o wytyczne organizatorów imprez targowych w Polsce oraz w Europie. Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Project Managera / miejsce pracy Kraków

Główne cele stanowiska: Nawiązywanie, utrzymywanie i rozwój partnerskich relacji z dużymi krajowymi i zagranicznymi klientami oraz wnikliwe analizowanie potrzeb klientów.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie klientów z rynku polskiego jak i rynków zagranicznych
  • Planowanie i definiowanie zakresu projektów;
  • Kompleksowe harmonogramowanie projektów;
  • Współpraca z innymi uczestnikami projektów (projektantami, konstruktorami, działem produkcji, ekipami montażowymi itd.);
  • Monitorowanie i kontrola realizacji projektów;
  • Zarządzanie zmianą w projektach;
  • Zarządzanie jakością dostarczanego produktu
  • Planowanie komunikacji i dystrybucja informacji wewnątrz jak i na zewnątrz firmy
  • Rozliczanie projektów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży marketingu wystawienniczego – warunek konieczny.
  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami
  • Wysoka kultura osobista
  • Preferowane wykształcenie wyższe
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Czynne prawo jazdy kat. B;
  • Biegła obsługa komputera
  • Duża samodzielność oraz sumienność w realizacji powierzonych obowiązków
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i prowadzenia kilku projektów jednocześnie;
  • Dyspozycyjność i elastyczność czasowa / wyjazdy w delegacje na terenie całej Europy
  • Odpowiedzialność za podejmowane decyzje

Co oferujemy:

  • Pracę w młodym i sympatycznym zespole
  • Miłą atmosferę
  • Zadaniowy system pracy
  • Narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód służbowy po okresie próbnym)
  • System wynagrodzenia uzależniony od osiąganych wyników sprzedaży ( podstawa plus system prowizyjny)

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Neomesse Sp. z o.o. sp.k. Neomesse Sp. z o.o. sp.k. Neomesse Sp. z o.o. sp.k. Neomesse Sp. z o.o. sp.k. Neomesse Sp. z o.o. sp.k. Neomesse Sp. z o.o. sp.k.