Project Manager

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na stanowisku Project Managera będzie odpowiedzialna za zarządzanie projektem od początku procesu inwestycyjnego, aż do końcowych etapów budowy i przekazania obiektu najemcy.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy deweloper będący liderem na rynku przemysłowym.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za zarządzanie projektem od początku procesu inwestycyjnego do końcowych etapów budowy i przekazania obiektu najemcy
  • Nadzór nad generalnym wykonawcą i podwykonawcami
  • Codzienna współpraca ze wszystkimi działami firmy, zarządzanie zespołami wykonawców, podwykonawców, inżynierów budowy, itp.
  • Zapewnienie wiedzy eksperckiej w procesie budowy i planie nadzoru
  • Znajomość kosztorysowania, tworzenia budżetów, harmonogramów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe - inżynier budownictwa
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie prowadzenia samodzielnie całej inwestycji
  • Wymagane doświadczenie w pracy po stronie inwestora i nadzorze nad GW z jego ramienia
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Silne umiejętności analityczne, komunikacyjne i negocjacyjne
  • Biznesowe podejście do klienta

Oferujemy

  • Stabilne, długofalowe zatrudnienie na podstawie umowy na zasadzie samozatrudnienia (B2B)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zwrot wszystkich kosztów podróży, narzędzia pracy.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Karta sportowa.
  • Inne benefity.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page