Project Manager

F.H. Viva Plus II

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres prac:

  • koordynacja i prowadzenie rozbudowanej strony internetowej
  • organizacja pracy nad projektem
  • współpraca z działem graficznym

Wymagania:

  • doświadczanie w prowadzeniu projektów
  • bardzo dobra znajomość serwisów internetowych, m. in. z funkcją sklepu internetowego
  • znajomość i doświadczenie w łączeniu serwisów internetowych z bazami danych (np Comarch CDNXL)
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność

Prezentacja firmy

Firma Viva Plus jest liderem na rynku długopisów reklamowych w Polsce.<... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Sprzedaż, Praca Kadra zarządzająca, Praca IT - Project Management, Praca IT - Programowanie / Analizy