SMT Software Services S.A.

Project Manager

Od: SMT Software Services S.A.
Miejsce pracy: Białystok

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Project Management

Obowiązki

  • Zarządzanie projektami informatycznymi
  • Kierowanie zespołem programistów oraz koordynacja pracy osób zaangażowanych w realizację projektu
  • Nadzór nad realizacją projektu oraz kontrola jakości wykonywanych prac
  • Zarządzanie budżetem, zakresem oraz ryzykiem w projekcie
  • Raportowanie statusu prac oraz tworzenie dokumentacji projektowej
  • Kontakty z klientami (nawiązywanie/utrzymywanie kontaktów, przeprowadzanie analiz i tworzenie ofert)

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami informatycznymi
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku oraz organizacjach macierzowych
  • Wykształcenie informatyczne oraz doświadczenie w pracy jako programista, tester lub analityk
  • Praktyczna znajomość ITIL
  • Znajomość Scrum w praktyce i teorii w stopniu zaawansowanym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość dodatkowego języka obcego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Bogaty pakiet socjalny