Opis stanowiska pracy

Realizacja wytyczonej strategii i polityki firmy z zakresu terminowego uruchomienia nowych projektów.

Obowiązki:

1.Współpraca z innymi działami zakresie prowadzenia nowych projektów;
2.Tworzenie, prowadzenie dokumentacji projektowej APQP – QDA/excel/LN/AS400;
3.Weryfikowanie terminowości/realizacji przypisanych działań wynikających z planu APQP;

Wymagania

1.Znajomość języka angielskiego – bardzo dobra;
2.Znajomość programów – MS office;
3.Wykształcenie wyższe
4.Bardzo dobra organizacja pracy;
5.Umiejętność tworzenia harmonogramów;
6.Zdolności analityczne;

Prezentacja firmy

NORMA POLSKA jest częścią Norma Group – wiodącego producenta plastikowy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca