Opis stanowiska pracy

Firma AlleKurier sp. z o.o. właściciel serwisu AlleKurierPL oraz StatkiemPL pośredniczy w organizacji transportu kurierskiego oraz morskiego. Funkcjonujemy na rynku od 2010 roku. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które świadczy swoje usługi rzecz dziesiątek tysięcy klientów, których pozyskujemy przez Internet. Każdego dnia pracujemy nad ulepszeniem naszego serwisu internetowego. Nasz zespół liczy aktualnie około 20 osób.

Twój zakres obowiązków:

  • Definiowanie i planowanie zadań oraz nadzór nad ich realizacją
  • Współpraca z działem IT oraz marketingu
  • Projektowanie nowych rozwiązań funkcjonalnych w serwisie
  • Raportowanie wyników z realizacji podejmowanych działań

Wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w koordynowaniu projektów IT
  • umiejętność organizowania pracy sobie oraz innym
  • doświadczenie w tworzeniu specyfikacji wymagań dla programistów
  • znajomość zagadnień UX/UI oraz marketingu internetowego
  • kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność oraz inicjatywa w działaniu
  • zdolności analityczne

Co oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość realizacji projektu z sektora e-commerce i logistyki
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość realnego wpływu na działanie aplikacji

W ciągu najbliższych miesięcy przenosimy się do nowego biura przy skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej/Balickej/Bronowickiej.

Zapraszamy do aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).”

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Firma AlleKurier powstała z inicjatywy grupy osób zajmujących się transp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Kadra zarządzająca