Opis stanowiska pracy

Od 5 lat MeatNet dostarcza swoim klientom wysmakowane rozwiązania w obszarze Internetu, mobile, szytych na miarę aplikacji do zarządzania procesami firmy. Pracujemy z wiodącymi polskimi i zagranicznymi markami na kilku europejskich rynkach osiągając wspólnie sukcesy. Zajmujemy się kreacją i produkcją stron internetowych, aplikacji, e-commerce.

Szukamy osoby na stanowisko Project Managera.

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się agencji interaktywnej
  • pracę przy projektach realizowanych dla wiodących marek z branż FMCG
  • 3 miesięczny okres próbny na umowie zlecenie, po okresie próbnym umowę o pracę
  • 2200 PLN netto. Wraz ze wzrostem umiejętności i zakresu obowiązków wzrost wynagrodzenia

Wymagania

  • umiejętności zarządzania projektami
  • kreatywności
  • komunikatywności i samodzielności
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • dobrych zdolności organizacyjnych
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • doświadczenia w realizacji projektów informatycznych (również na studiach czy praktykach studenckich)
  • poczucia humoru :)

Mile widziane:

  • świadczenie w pracy w agencji interaktywnej na podobnym stanowisku lub stanowisku account managera
  • doświadczenie w pracy w zespole rozproszonym (zdalnej)

Prezentacja firmy

Jesteśmy pysznie interaktywną agencją, która z dostępnych na rynk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 100PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce