Project Manager z językiem niemieckim

Power Media

Poznań, wielkopolskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Poznań

Dla naszego Klienta , międzynarodowego software house'a, który realizuje projekty na potrzeby własne i potrzeby klientów, poszukujemy osoby na stanowisko: Project Manager z językiem niemieckim.

Miejsce pracy: Poznań/Wrocław

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za współpracę z międzynarodowymi klientami, zarówno zewnętrznymi (znane międzynarodowe firmy i korporacje) jak i wewnętrznymi
  • Kierowanie zespołem rozwijającym i utrzymującym aplikacje oraz systemy informatyczne zaprojektowane na indywidualne potrzeby klientów.
  • Projektowanie oraz organizacja modeli dostarczania usług informatycznych

Klient oferuje:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony.
  • Szkolenia zawodowe i językowe.
  • Benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet
    ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych,
  • Możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy
    twórczej.
  • Abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Wsparcie w relokacji.
  • Bezpłatne miejsca parkingowe oraz zamykane boksy rowerowe.
  • Dostęp online do ponad 2000 audiobooków i podcastów.

Wymagania:

  • Minimum 4-letnie doświadczenie w kierowaniu zespołami programistów lub projektami informatycznymi realizowanymi przy użyciu nowoczesnych technik programistycznych (JAVA, C#, C++, SAP lub SAP S/4HANA
  • Ukończone studia magisterskie lub inżynierskie z dziedziny nauk ścisłych.
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Doświadczenie w pracy z klientem zewnętrznym.
  • Umiejętność współpracy w zespole

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media