Project manager z językiem niemieckim

NGA HR Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Location: Katowice

Obowiązki

  • Całościowe zarządzanie projektami zgodnie z budżetem, ramami czasowymi oraz standardami w celu zapewnienia terminów i wymagań klienta
  • Zarządzanie zakresem i priorytetami zadań oraz ich aktywna komunikacja między członkami zespołu, kierownictwem i wyższą kadrą menadżerską
  • Mediowanie pomiędzy wszystkimi biznesowymi i operacyjnymi grupami związanymi z projektem, w tym również z kadrą menadżerską
  • Podejmowanie oraz wdrażanie decyzji projektowych dotyczących budżetu, postępu prac, zasobów, komunikacji i ryzyka
  • Aktualizowanie i raportowanie bieżącej pracy zespołu
  • Stosowanie praktyk i metod zgodnych ze standardami przyjętymi w NGA
  • Zarządzanie budżetem projektu od jego planowania przez realizację we współpracy z działem finansowym,
  • Zarządzanie satysfakcją klienta – wprowadzanie eskalacji i planów naprawczych dotyczących poprawy poziomu świadczonych usług,
  • Monitorowanie rezultatów zgodnie z wymogami oraz rozpoznawanie i zgłaszanie obszarów do poprawy odpowiedzialnym podmiotom w krajach współpracujących
  • Współpraca z dostawcami w celu wywiązania się z umów.

 Wymagania

  • Minimum pięcioletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami z branży HR oraz projektami wysokobudżetowymi
  • Gotowość do sporadycznych zagranicznych podróży służbowych
  • Komunikatywność języka angielskiego i niemieckiego, w mowie i piśmie
NGA HR Sp. z o.o. NGA HR Sp. z o.o.
Please apply with the button below.
We inform we will contact only selected candidates.