Project Manager / Specjalista – marketing

The Cats

Warszawa, mazowieckie

The Cats

Interesujesz się komunikacją, reklamą w Internecie, e-commerce, tworzeniem stron internetowych? Nie przerażają Cię terminy: advert set, targetowanie behawioralne, lead, remarketing, pixel śledzący, html5, css, pantone, CMYK i RGB, UX, CMS? Chcesz uczestniczyć we wprowadzaniu na rynek nowych marek i aktywnie wspierać je marketingowo we wzroście?

Jeżeli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

Poznaj The Cats i dołącz do naszego zespołu. Od 10 lat pomagamy firmom zaistnieć w Internecie. Tworzymy skuteczne strony www oraz kampanie reklamowe. Od 2016 roku oferujemy firmom unikatową na polskim rynku usługę - outsourcing'u działu marketingu.

Jesteśmy kompletnym, zewnętrznym działem marketingu dla małych i średnich firm. Tworzymy dla nich identyfikację wizualną, strategię marketingową, materiały reklamowe, planujemy komunikację, zakup mediów i optymalizujemy działania sprzedażowe.

Poszukujemy do naszego zespołu osoby, która pomoże nam jeszcze sprawniej prowadzić obsługę marketingową naszych Klientów.

Co oferujemy?

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • młody i energiczny zespół specjalistów i pasjonatów,
  • rodzinną atmosferę i chęć dzielenia się wiedzą przez doświadczony zespół,
  • nowoczesne warunki pracy (możliwa praca zdalna i elastyczny czas pracy),
  • adekwatne do umiejętności i wkładu w rozwój firmy wynagrodzenie, biuro w samym centrum Warszawy.

Zadania

  • bieżący kontakt z Klientami oraz koordynacja realizowanych dla nich projektów,
  • przygotowanie i realizacja komunikacji marketingowej,
  • aktywny udział w projektowaniu i wdrażaniu stron internetowych,
  • koordynacja współpracy ze studiami designerskimi, drukarniami, programistami i webdeveloperami.

Wymagania

  • 4+ lat doświadczenia w pracy w marketingu na stanowisku specjalisty lub opiekuna Klienta,
  • dobra organizacja pracy, terminowość, sumienność i dokładność,
  • proaktywność i entuzjazm w pracy.

Mile widziane

  • znajomość narzędzi Google AdWords, Facebook Ads, Google Analytics,
  • podstawowa znajomość technik druku,
  • doświadczenie w realizacji projektów wdrożeń stron internetowych.
Marketing i Internet to nasza pasja. W rodzinnej atmosferze od 10 lat pomagamy firmom ...

Rozwiń