Project Manager / Specjalista - marketing

The Cats

00-002 Warszawa, mazowieckie

The Cats

Interesujesz się komunikacją, reklamą w Internecie, e-commerce, tworzeniem stron internetowych?

Nie przerażają Cię terminy: advert set, targetowanie behawioralne, lead, remarketing, pixel śledzący, html5, css, pantone, CMYK i RGB, UX, CMS?

Chcesz uczestniczyć we wprowadzaniu na rynek nowych marek i aktywnie wspierać je marketingowo we wzroście?

Jeżeli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

Poznaj The Cats i dołącz do naszego zespołu.

Od 10 lat pomagamy firmom zaistnieć w Internecie. Tworzymy skuteczne strony www oraz kampanie reklamowe. Od 2016 roku oferujemy firmom unikatową na polskim rynku usługę - outsourcing'u działu marketingu.

Jesteśmy kompletnym, zewnętrznym działem marketingu dla małych i średnich firm. Tworzymy dla nich identyfikację wizualną, strategię marketingową, materiały reklamowe, planujemy komunikację, zakup mediów i optymalizujemy działania sprzedażowe.

Poszukujemy do naszego zespołu osoby, która pomoże nam jeszcze sprawniej prowadzić obsługę marketingową naszych Klientów.

Co oferujemy?

- pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

- młody i energiczny zespół specjalistów i pasjonatów,

- rodzinną atmosferę i chęć dzielenia się wiedzą przez doświadczony zespół,

- nowoczesne warunki pracy (możliwa praca zdalna i elastyczny czas pracy),

- adekwatne do umiejętności i wkładu w rozwój firmy wynagrodzenie,

- biuro w samym centrum Warszawy.

Zadania:

- bieżący kontakt z Klientami oraz koordynacja realizowanych dla nich projektów,

- wsparcie w przygotowaniu i realizacji komunikacji marketingowej,

- koordynacja współpracy ze studiami designerskimi, drukarniami programistami i webdeveloperami,

- aktywny udział w projektowaniu i wdrażaniu stron internetowych.

- 3+ lat doświadczenia w pracy w marketingu na stanowisku specjalisty lub opiekuna Klienta,

- dobra organizacja pracy, terminowość, sumienność i dokładność,

- proaktywność i entuzjazm w pracy.

Mile widziane:

- znajomość narzędzi Google AdWords, Facebook Ads, Google Analytics,

- podstawowa znajomość technik druku,

- podstawowe doświadczenie w realizacji projektów wdrożeń stron internetowych,

- doświadczenie w marketingu branży finansowej lub nieruchomości.

Marketing i Internet to nasza pasja. W rodzinnej atmosferze od 10 lat pomagamy firmom ...

Rozwiń