Project Manager – Poznań

American Systems Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma American Systems jest dostawcą oprogramowania dedykowanego. Firma przeprowadza realizację innowacyjnych projektów przy współpracy z ośrodkami naukowymi. W ramach współpracy z Polską Akademią Nauk firma sworzyła m.in. jedną z największych platform edukacyjnych w Polsce o nazwie Eduscience.

Praca wyłącznie na miejscu. Lokalizacja: Poznań.

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Przygotowanie, organizację i nadzór nad realizacją projektów.
  • Analizę wymagań i tworzenie koncepcji projektów.
  • Ustalanie, monitorowanie i odbieranie prac.
  • Koordynowanie prac nad utrzymaniem usług.

Oferujemy:

  • Możliwość awansu i rozwoju.
  • Współpracę z ośrodkami naukowymi w Polsce i za granicą.
  • Wsparcie wdrożeniowe.
  • Szkolenia z zakresu umiejętności miękkich i twardych.

Wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i negocjacyjne.
  • Znajomość metodyki SCRUM.

Prezentacja firmy

American Systems Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu, two... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management, Praca IT - Bazy danych, Praca Kadra zarządzająca