Project Manager posiadający „lekkie pióro” oraz umiejętność analizy zjawisk i syntezy faktów

Kreatus Sp. z o.o.

43-300 Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

- przygotowywanie koncepcji dokumentów strategicznych (np. planów, strategii, analiz –  dla samorządów oraz dla firm),

- przygotowywanie koncepcji projektów,

- analiza danych ilościowych i jakościowych,

- budowanie wizerunku firmy.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie,

- system premiowy,

- udział w ciekawych projektach,

- szkolenia i możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,

- narzędzia niezbędne do realizacji zadań,

- dla zainteresowanych możliwość rozwoju naukowego,

W treści oferty oczekujemy odpowiedzi na pytanie (w 2000 znaków ze spacjami) :

Jak wpisujesz się w proponowane stanowisko pracy, czego spodziewasz się po pracy w naszej firmie ?

Wymagania

Oczekujemy:

- samodzielnego myślenia,

- umiejętności analizy zjawisk i syntezy faktów,

- „lekkiego pióra”,

- dyspozycyjności,

- wysokiej kultury osobistej,

- komunikatywności,

- prawa jazdy kat B,

- pracy głównie w biurze w Bielsku – Białej,

- mile widziane doświadczenie przy projektach unijnych lub dokumentach strategicznych,

- mile widziane osoby ze stopniem naukowym.

Prezentacja firmy

EWALUACJE, BADANIA MARKETINGOWE I BADANIA OPINII PUBLICZNEJ <br/> Współ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
okres próbny - 3 miesiące, następnie umowa o prace bądź inna forma
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
system premiowy
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting