Project Manager- Nieruchomości Przemysłowe (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Wybrany kandydat odpowiedzialny będzie za realizacje nowych inwestycji w Polsce oraz za przebudowy istniejących obiektów.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowy deweloper i zarządca nieruchomości przemysłowych, oferujący nowoczesne powierzchnie biznesowe w strategicznych lokalizacjach Polski oraz Europy wschodniej.

Opis stanowiska

  • Realizacja nowych projektów inwestycyjnych w całej Polsce.
  • Prowadzanie dokumentacji przetargowych, wybór projektanta, wyłonienie generalnego wykonawcy
  • Pełen nadzór nad realizacja projektu w porozumieniu z ostatecznym najemca
  • Współpraca z zewnętrznym konsultantem Due Diligence przy sprzedaży i kupnie obiektów przemysłowych
  • Wsparcie techniczne przy przygotowywaniu projektów dla potencjalnych najemców
  • Przygotowywanie technicznych analiz gruntów pod nowe inwestycje

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 5 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku w obszarze inwestycji budowlanych
  • Ogólna techniczna wiedza z zakresu instalacji elektrycznych, mechanicznych, wod-kan, BHP etc
  • Znajomość zagadnień z obszaru budownictwa ekologicznego LEED, BREEAM
  • Doświadczenie poparte sukcesami w zakresie project management
  • Chęć samorozwoju, ciągłego podnoszenia własnych kwalifikacji
  • Kreatywne podejście do realizacji powierzonych zadań
  • Samodzielność, decyzyjność i cechy przywództwa
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Płynna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Dostęp do szkoleń i certyfikowania się w wielu zakresach
  • Stabilne miejsce zatrudnienia niezależne od panującej koniunktury
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page