Project Manager Marketing Automation

Benhauer Sp. z o.o.

31-532 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Benhauer to polska firma technologiczna, która jest producentem systemu SALESmanago, jednej z największych na świecie platform klasy marketing automation oraz systemu APPmanago służącego do automatyzacji w kanale mobilnym. Istniejemy na rynku od 2011 roku i już zatrudniamy 150 osób w Krakowie, Warszawie, Londynie, Lizbonie, Bukareszcie, Nowym Jorku i Bangalore. Od trzech lat rozwijamy się w tempie 100% rocznie. W związku z tym, bardzo dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko: Project Manager Marketing Automation

Co będzie należało do Twoich głównych obowiązków?

- tworzenie strategii wykorzystania Marketing Automation w procesach marketingowych i sprzedażowych Klienta

- samodzielne prowadzenie projektów marketingowych

- odpowiedzialność za prawidłowe wdrożenie oraz funkcjonowanie systemu

- bezpośredni kontakt z Klientem on-line

- przeprowadzanie szkoleń edukacyjnych i webinarów dla Klientów

- optymalizowanie procesów marketingowych poprzez

Wymagania

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

- znajomość drugiego języka bardzo mile widziana

- doświadczenie związane z profesjonalną obsługą klientów o charakterze biznesowym

- dobra organizacja pracy

Oferujemy:

- pracę przy projektach bardzo znanych zagranicznych i polskich firm

- atrakcyjne wynagrodzenie przy pracy na pełen etat

- możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się dziedzinie marketing automation i branże e-commerce

- pracę w miłej atmosferze i młodym zespole

- brak nudy, parzenia kawy - tylko konkretna praca dająca masę satysfakcji i zadowolenia

- dobrą lokalizację biura w centrum Krakowa - ul. Grzegórzecka

- uzyskanie certyfikowanego dyplomu Specjalisty Marketing Automation

Jeśli jesteś zainteresowany, spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do najdynamiczniej rozwijającego się start-upu w branży e-commerce - APLIKUJ!

Prezentacja firmy

SALESmanago Marketing Automation w raporcie FT1000 Financial Times to 26... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Internet / e-commerce